Национално такмичење ученичких компанија

Били смо учесници највећег предузетничког полета који су предводили средњошколци из свих крајева Србије.
Први корак на путу Националног такмичења било је представљање наше компаније од стране организатора, Достигнућа младих у Србији у информатору такмичења.
„Све што обично заборавите да понесете приликом путовања, ученичка компанија Teen Needs из cредње школе “1300 каплара” из Љига спаковала је у један сет који ће вас решити муке при паковању ствари ????.
Савете, мотивацију и ветар у леђа добијали су од наставнице Катарине Марковић и бизнис менторке Јоване Марковић из компаније NCRvoyix????.
Како Катарина гледа на ово искуство прочитајте у редовима на самој објави ????????
Ко већ сада резервише овај сет? ????????“

ЧАРОЛИЈА МОЖЕ ДА ПОЧНЕ..

Први дан
Резервисан је за упознавање и дружење наших учесника тако да су подељени у 10 тимова кренули у “лов на благо” ????. Финална дестинација био је кампус компанија NCRvoyix i NCRatleos тамо су их дочекали и поздравили???????? Стефан Лазаревић и Драган Будић ????.

Други дан – сајамско представљање компаније

Трећи дан – сценскo представљање компаније

Следи финални видео Националног такмичења ученичких компанија.
Три дана рада, такмичења, тона осмеха, пријатељстава, предузетничког духа, размена идеја и много заједничких фотографија обогатило је наше животе.